KUMRU KİMYA

SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.

Ana amacı müşteri memnuniyeti olan Kumru Kimya, 1972 yılından bu yana plastik hammaddelerinin ticaretini yapmak üzere kurulmuştur. Bu doğrultuda tüm dünyadaki özellikle Avrupa, Uzakdoğu ve Asya’daki en önemli petrokimya üreticileriyle ticaret yapmaktadır. Kumru Kimya temel olarak Üre formaldehit, melamin formaldehit ve fenol formaldehit (bakalit) baskı tozları, glazing powder (lamalit) Polietilen (PE), Polipropilen (PP),Polivinilklorür (PVC), Polistiren (PS) ve ABS hammaddelerinin dış ticaretini yapmaktadır.


ANTİMİKROBİYAL MASTERBATCH (KATKI MADDELERİ)

Antimikrobiyal katkı maddeleriyle ilgili sunumuzu aşağıda bulabilirsiniz. Sunumun üzerine tıklayarak sayfalar arasında geçiş sağlayabilirsiniz.
Kumru Kimya olarak sizlere ithal pazarlardan en kaliteli antimikrobiyal masterbatch'leri ihtiyacınız doğrultusunda sunuyoruz. Satış sonrası desteğimizle de ürünlerinizin antibakteriyel özellik kazanıp kazanmadığına dair hangi testleri yaptırmanız gerektiğine dair en doğru şekilde yön gösteriyoruz.


Kumru Kimya şirketi olarak dünyaca ünlü İngiliz antimikrobiyal plastik katkı maddeleri üreticisi SteriTouch şirketinin ürünlerini tedarik etmekteyiz. Firmanın ürünleri arasında çeşitli amaçlara hizmet eden ürün grupları bulunmaktadır.antibakteriyel ürün grubu

Transparan (Natürel Renkli) Plastik Hammaddeleri için Antimikrobiyal Masterbatch


Steritouch ürünleri arasında polikarbonat, PMMA, SAN ve natürel ABS gibi renksiz hammaddeler için de masterbatch katkılar bulunmaktadır.


Antimikrobiyal katkı maddesinin kırılma indisi ile oynama sureti ile hazırlanan bu masterbatch diğer gümüş antimikrobiyal katkılarda karşılaşılan pusu en aza indirmektedir.


Bütün bu özellikleri sayesinde bu masterbatch polikarbonat şişelerde, lens kaplarında ve birçok farklı alanlarda kullanılabilmektedir.


Diğer bütün katkı maddelerinde olduğu gibi transparan masterbatch ürünleri RoHS uyumlu ve gıda ile temas için güvenlidir.


Enjeksiyon ve Ekztrüzyonluk Plastik Hammaddeleri için Antimikrobiyal Masterbatch


SteriTouch antimikrobiyal katkıları birçok hammadde için mevcuttur. Mükemmel antimikrobiyal performans sağlamakla birlikte ürünün fiziksel özelliklerine herhangi bir yan etkisi bulunmaz ve etkisi ürünün kullanımı boyunca devam eder.


Katkı maddeleri neredeyse bütün taşıyıcılarla kullanılabilmesiyle beraber, universal masterbatch ürünü Asetal, ABS, EVA, Santoprene, polietilen, polipropilen ve polistiren gibi birçok ana plastik hammaddeleriyle kullanıma uygundur.


Universal masterbatch ile elinizde bulunan herhangi bir maddenin numunesi sağlandığı takdirde farklı ekleme oranları ile kartelalar oluşturularak antimikrobiyal katkı maddesinin en etkili olduğu oran bağımsız laboratuvarlarda test edilerek size detaylı bir rapor halinde sunulacaktır.


PVC Hammaddesine Özel Antimikrobiyal Masterbatch Katkıları


Gümüş antimikrobiyal katkıların PVC hammaddesi üzerindeki performansı, hammaddenin karmaşık kimyasından dolayı bazı problemlere yol açabilir. Aynı antimikrobiyal masterbatch bazı speclere sahip hammaddelerde mükemmel performans sağlayabilirken, bir başkasında çok düşük performans gösterebilir. Bu durum hammaddelerin kimyasal özellikleri birbirlerine çok yakın dahi olsa geçerlidir.


SteriTouch ürünleri özel olarak PVC ile birlikte kullanım için mevcut olmakla birlikte, hazır katkı eklenmiş PVC hammaddeleri çeşitli kullanım amaçları için uygun bir şekilde tedarik edilebilmektedir.


Tel : (0212) 292 23 48 - 292 23 49  Fax : (0212) 292 50 27              ENGLISH      SITEMAP